Develi Tel Çekme ve Çivi San. Tic. Ltd. Şti.

  • Çivi Üretimi
  • Solüsyon Üretimi
  • Yapıştırıcı Üretimi
  • Fort Bombe Suyu Üretimi
  • Latex
  • Ayakkabı Malzemeleri

Develi tel çekme ve çivi sanayi hakkında

DEVELİ Firması 1965 yılından itibaren faaliyet gösteren bir kuruluştur. İlk olarak solüsyon imalatıyla faaliyete başlamıştır. 1983 yılında monte çivisi imalatına, 2011 yılında ise ayakkabı sektöründe kullanılan Fort Bombe Suyu ve yapıştırıcı imalatına başlamış olan kuruluşumuz, faaliyet gösterdiği sektörlerde kurulduğu yıldan beri müşterilerine hizmet eden köklü bir firmadır. Çalışmalarında göstermiş olduğu başarı ve kaliteli hizmetleriyle şu an Türkiye'de de büyük bir pazar payına sahiptir. Firmamızın imalatını ve satışını yaptığı tüm tesisler kendine aittir.

Şu an faaliyet gösterdiği tesislerin yaklaşık 5000 metre'sinde teknolojik imkanlar ve otomatik makinelerle siparişler hazırlanarak müşteriye ulaştırılmaktadır.

Firmamızın belirlemiş olduğu vizyon ve misyonunda öncelikle kalite, müşteri memnuniyeti ve satıştan sonra hizmet ön planda tutulmaktadır. Gelişmiş bir alt yapı üzerine kurulmuş olan firmamız yapısal ve donanımsal gücünü gün geçtikçe geliştirmekte ve daha hızlı ve kaliteli hizmeti ön planda tutmaktadır.

Firmamızda çalışanların tamamı kuruluşun vizyon ve misyonlarını benimsemiş, kökten yetişmiş kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetimiz ise ulaşım kolaylığıdır.

Siparişler gününde ve zamanında gerek logistik desteği, gerekse ücretsiz nakliye hizmetimizle müşteriye ulaştırılır ve teslim edilir.